שיעור ביציבות


על פי סקר שנערך, יציבות הינה אחד הגורמים החשובים לציבור המורים בבחירת קרן פנסיה. תוכנית הפנסיה של מבטחים החדשה, קרן הפנסיה הגדולה והיציבה בישראל, מאפשרת למורה ליהנות מתנאים והטבות ייחודים השומרים על יציבות הפנסיה שלו.

לצפייה בתכנית הפנסיה הייחודית למורים, כנסו ל
חדר המורים.

מורים, כיצד תוודאו את חוסנה ויציבותה של קרן הפנסיה שלכם?

1 בידקו את מספר המבוטחים בקרן.

כי החוסן טמון בכמות

ככל שמספר המבוטחים (עמיתים) גדול יותר, הסיכון מפוזר יותר, והחשש לקריסת הקרן ופגיעה בזכויות המבוטחים בעת אירוע רב נפגעים (קטסטרופה ביטוחית) מצטמצם. מספר מבוטחים גדול מאפשר לקרן יציבות לאורך שנים ושיפור התנאים לעמיתים. גם בקרב המורים, "מבטחים החדשה", היא הקרן המועדפת והגדולה ביותר.

ל"מבטחים החדשה" 740,000 עמיתים, נתח שוק של כמעט 38% (הרחק משאר הקרנות החדשות).

2 בררו את גודל ההון הצבור.

הבדיקה הזאת שווה לכם הון.

סכום הכסף שאותו מנהלת הקרן, משפיע על ביצויה ומאפשר לקרן איתנות פיננסית ויכולות השקעה מגוונות. ל"מבטחים החדשה" הון צבור של 32 מליארד ש"ח, וגביה שנתית של 3.6 מיליארד ש"ח.

3 ודאו שיש לכם עסק עם מקצוענים

לפנסיה שלכם מגיע ניהול מוצלח

ניהול קרן פנסיה מצריך אנשים מקצועיים ובעלי נסיון, שמיומנותם מאפשרת לעמיתים לצבור ידע ויכולות בשיפור מתמיד והתאמה של זכויותיהם, ובניהול מקצועי ושקול של כספם. במהלך השנים רכשה "מבטחים החדשה" מקצועיות ונסיון רב במענה לצרכי המורים. כחברה הגדולה והמובילה בשוק, "מבטחים החדשה" מעמידה לשירותכם משווקים פנסיונים המאפשרים לכם לקבל מענה מקצועי בנושא הפנסיה והחיסכון ארוך הטווח.

4 בידקו את השירות שאתם מקבלים

מענה מיידי- באופן תמידי

הגודל והעוצמה של קרן הפנסיה מאפשרים ל"מבטחים החדשה" להעמיד לשירוכתם 12 לשכות שירות, מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, חטיבות עסקיות ומערך מנהלי תיקים מיומן.
לכל עמית תמיד יש כתובת.
לרשות הלקוח עומד קיוסק המידע האישי באינטרנט, פורטל מקצועי וייחודי www.wikipensia.co.il ומרכז קשרי לקוחות בטלפון 9699*.
מרכז קשרי לקוחות של מנורה מבטחים פנסיה עומד לשירותכם בכל שאלה, המרכז מאוייש במומחים פנסיונים שיסייעו לכם בהתאמת תכנית הפנסיה.
לרשות המורים עומדת גם הגב' טובה צרפתי בטלפון : 03-7555912


5 בררו מהו דירוג הקרן

כי דירוג איכותי הוא המפתח ליציבות

יציבות עסקית, איתנות פיננסית, איכות ניהול - אלו הם הפרמטרים המבטיחים לכם כי הכסף שלכם מנוהל בקרן פנסיה יציבה ואיכותית.
קרן הפנסיה "מבטחים החדשה" זכתה בדירוג הגבוה ביותר (5 כוכבים) מטעם חברת הדירוג הבלתי תלויה "מידרוג". הבדיקה מנתחת את הקרן ואת החברה המנהלת לפי פרמטרים של איכות הקרן ואיכותה של החברה המנהלת, יכולות הקרן, מימדיה בענף, וכן איכות הביצועים של מערך ההשקעות והתשתית הניהולית, התפעולית והפיננסית בחברה. "מידרוג" העניקה לחברה המנהלת דירוג בקבוצת האיכות הגבוהה ביותר.


אלו הם יסודות היציבות הביטחון והחוסן של "מבטחים החדשה"

מבטחים החדשה. הכתובת היציבה והבטוחה לפנסיה שלכם.

לפרטים נוספים והצטרפות פנה עכשיו
טלפון 03-7552407 או
במייל