פורטל מעסיקים
אנחנו שמחים לבשר לכם, כי פורטל המעסיק של מנורה מבטחים עובר בימים אלה מתיחת פנים משמעותית, שמטרתה להעניק לכם חווית משתמש נוחה ומהנה הרבה יותר.

הכניסה לפורטל המידע למעסיק פתוחה למשתמשים מורשים בלבד, באתר מאובטח. הפורטל מציע מידע שוטף ועדכני ברמת עובד ומעסיק. מעסיק הגולש באתר יכול לצפות בקרנות הפנסיה ובקופות הגמל של עובדיו במנורה מבטחים. זאת תוך הקפדה כי המעסיקרשאי ויכול לצפות אך ורק בהפקדות שבוצעו על ידו. לא ניתן לצפות בהפקדות ממעסיקים קודמים או מקבילים שהפקידו כסף לחשבונו של העובד.

על מנת להקל על ההתמצאות בפורטל, הוצב בצידו הימני של העמוד סרגל הניווט לישומים השונים, בתחתית העמוד מיקמנו קישורים למידע חשוב ורלוונטי.

בין הישומים אותם ניתן למצוא כבר היום בפורטל המעסיק:

· צפייה בהפקדות לקרן הפנסיה וקופות הגמל של העובד והפקה של טופס 161 ממוחשב ושל דוח פיצויים אישי.
· הפקת דוח פיצויים מפעלי לצרכי מאזן ובקרה.
· הפקת דוחות מעקב אחר הפקדות לקופות גמל וקופות פיצויים מרכזיות.
· מבטחים טופ - דיווח ותשלום של רשימת השכר החודשית ישירות מתכנת השכר ותשלום באמצעות הוראת קבע.

טופס 161 ממוחשב

לנוחות המעסיק, הוקמה בפורטל מערכת מתקדמת למילוי טופס 161 החדש. הטופס המתמלא ישירות מתוך הנתונים המעודכנים במנורה מבטחים (פרטים אישיים, פרטי המעסיק, מוצרים וכדומה), הינו נוח למילוי נתונים נוספים. על פני הטופס מופיעות הערות מוארות של מס הכנסה ע"פ הסעיפים השונים הנדרשים והוא מציג את סכומי הפיצויים העדכניים ביותר המופיעים במוצרים השונים של העובד במנורה מבטחים.

מערכת טופס 161 החדשה מציגה סכומי פיצויים של המשלמים במנורה מבטחים פנסיה ו/או גמל, אך בנויה לקבל נתוני פיצויים נוספים ממשלמים אחרים - נתונים שיוקלדו לטופס בידי המעסיק.

בסיום התהליך תפיק המערכת טופס 161 מלא, לאחר ביצוע חישוב מס על כלל הסכומים שצוינו בטופס, בהתחשב בשכר ובתקופת העבודה ועל פי כללי מס הכנסה.

בנוסף לטופס 161 החדש, באפשרות המעסיק להפיק טופס 161א, במידת הצורך.

במהלך השנה אנו צפויים להציג בפורטל המעסיק דוחות נוספים. נשמח לשמוע את התרשמותך מהעיצוב החדש ולקבל הצעות נוספות לשיפור הפורטל.

במידה וטרם הצטרפת לפורטל המעסיק ניתן לפנות למנהל התיק שלך בטלפון או ישירות במייל..